Apie Mus

    Restoranas-baras Sky Lounge – tai ambicingas, aukščiausių tikslų siekiantis kolektyvas, turintis ne tik jaunatviško entuziazmo, sprogstančios energijos, kūrybinio šėlsmo, bet ir "bagažą" patirties. Su tokia komanda mes galime ir norime tapti Nr. 1.
 
    Restorane-bare Sky Lounge, įsikūrusiame Alytuje Naujojoje gatvėje 3, 6 aukšte, galite švęsti savo gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitas šventes. Mūsų restoranas – puiki vieta banketams, furšetams, konferencijoms, verslo pusryčiams, pietums, vakarienėms, kiekvieną darbo dieną siūlome dienos pietų meniu su ypatingomis kainomis, šiltuoju metu darome barbekiu vakarus, transliuojame sporto varžybas, tik pas mus vienoje iš dviejų mūsų terasų galite pasimėgauti kaljano dūmu. Dažnai vyksta koncertai, degustacijos ir kiti renginiai.
 
  • Tikslas yra suvienyti gurmanus, melomanus, vienišus ar pasiilgusius romantikos, atskalūniškas sielas ar triukšmingus nenuoramas  visus, kurie yra pasiilgę kokybiško maisto, nuoširdaus rūpinimosi bei nepriekaištingo aptarnavimo.
  • Misija yra užkariauti kiekvieno Jūsų širdis, protus ir, žinoma, skrandžius :)
  • Vizija tapti absoliučiais pobūvių mados diktatoriais, kurie ne tik laužytų atgyvenusius standartus, bet tai pat liktų ištikimi subtiliai klasikai bei elegancijai.
Restorano renginiai:
Partneriai
×